Осврти за Dietonus

 • Almira
  Пробав огромен број производи за слабеење: од прашоци до лековити чаеви. Капсулите Dietonus беа вистинско откритие за мене. Оваа алатка ми помогна за кратко време да го постигнам посакуваниот резултат, а килограмите не се вратија по запирањето на внесувањето! Во првата недела од курсот, исфрлив 8 кг, а додека да ги завршам, уште 5.
  Dietonus
 • Abisai
  Проблемите со тежината секогаш ме мачеле. Се обидов да одам на диети, одев во теретана, но ова имаше само привремен ефект и по неколку месеци ми се врати претходната грда форма. Диетонус најде капсули случајно кога прелистуваше редовни форуми за слабеење. Нарачав пакет и завршив курс за време на кој успеав да ослабам 13 кг!
  Dietonus
 • Amra
  Капсулите Dietonus беа препорачани од пријател нутриционист. За 2 недели од земањето на лекот, фрлив 10 кг и нема да застанам тука. Интересно е што претходно ниту една диета и курсеви на скапи лекови не помогнаа да се постигне таков резултат. И тука ефтина алатка претставуваше можност да се сакате себеси.
  Dietonus
 • Aras
  Сопругата е fondубител на диети и разни таблети „за слабеење". Неодамна зборував за капсулите Dietonus. Името ме интересираше и решив да дознаам повеќе за капсулите. Ми се допадна што производителот обезбедува пристап до сертификати и прегледи. Јас и сопругата го завршивме курсот и бевме задоволни од резултатот.
  Dietonus
 • Andronika
  Вишокот килограми дојде по раѓањето на бебето, а ослободувањето од несаканите маснотии не беше лесно. Еден пријател, по уште еден неуспешен обид за слабеење, препорача капсули Dietonus. Се обидов. Тие навистина ви помагаат да го добиете она што го сакате!
  Dietonus
Кориснички рејтинг Dietonus
5
11